start: end:
Tue 11/6/2017 - Sun 1/13/2018

(Mnoho tváří geologie, česká geologická služba v zahraničí)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Wed 11/14/2017 - Fri 12/14/2017
Thu 11/29/2017 - Sun 1/27/2018

(Kouzlo vánoc aneb vánoční čarování)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Thu 12/6/2017 - Sun 1/27/2018

(Malovaný porcelán)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Wed 12/13/2017 16:30
Thu 12/13/2017

(Aneta Langerová - Na Radosti 2017)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Mon 12/11/2017 14:00
Tue 12/12/2017 14:00
Thu 12/14/2017 10:00
Thu 12/14/2017 16:00

(Adventní koncert)

(Zlaté Hory)

Fri 12/15/2017 19:00

(Matky na tahu o vánocích)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 12/16/2017 15:00

(Vánoční koncert Valášku)

Edel Sanatorium - speleotherapy (Zlaté Hory)

Sat 12/16/2017 15:30

(Star Wars: Poslední z Jediů)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sun 12/17/2017 8:00

(Jesenická zlatá neděle)

Masarykovo nám. (Jeseník)

Sun 12/17/2017 9:00

(Vánoční jarmark)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sun 12/17/2017 16:00

(Česká mše vánoční)

Evangelical church (Jeseník)

Tue 12/18/2017 - Sun 1/27/2018

(Betlém)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sat 12/23/2017 16:00
Mon 12/25/2017 15:00

(Vánoční mše)

St. John the Baptist Church (Zlaté Hory)

Mon 12/25/2017 19:30

(Vánoční rocková párty na Bohemě)

Bohemaland (Zlaté Hory)

Tue 12/26/2017 15:00

(Živý betlém)

(Zlaté Hory)

Wed 12/27/2017 8:00
Thu 12/28/2017 16:00

(Vánoční koncert)

(Zlaté Hory)

Thu 12/28/2017 17:00

(Veřejná přednáška o Slovensku a Slovácích během druhé sv. války)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sun 12/31/2017 10:00 - 14:00
Sun 12/31/2017 10:00 - 16:00

(Silvestr na férovce)

(Zlaté Hory)

Mon 1/1/2018 8:00 - 15:00
Sat 5/5/2018 8:00

(Běh do vrchu)

Moravský Beroun

Sat 5/26/2018 7:30

(Hec kolo I.)

Moravský Beroun

Thu 7/4/2018

(Běh pod Slunečnou)

Moravský Beroun

Sat 9/1/2018 4:00 - 18:00
Fri 12/6/2018 - Sun 1/27/2018

(Výstava Zima na Rýmařovsku)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sun 9/29/2019 7:30

(Hec kolo II.)

Moravský Beroun


Events

(Mnoho tváří geologie, česká geologická služba v zahraničí)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Tue 11/6/2017 - Sun 1/13/2018

(Povodně po 20 letech)

Sobotín

Wed 11/14/2017 - Fri 12/14/2017

(Kouzlo vánoc aneb vánoční čarování)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Thu 11/29/2017 - Sun 1/27/2018

(Malovaný porcelán)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Thu 12/6/2017 - Sun 1/27/2018

(Celé Česko zpívá koledy)

Zlaté Hory

Wed 12/13/2017 16:30


Tip for a trip

Torture room

Torture room

Single storey residential house with an almost square layout, built from mixed masonry with a distinct...