start: end:
Tue 9/4/2017 - Sun 10/28/2017

(Šťasný život v secesi)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Thu 9/6/2017 - Sun 11/4/2017

(Sopky v geologické historii Moravy a Slezska)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Tue 9/11/2017 - Sun 11/18/2017

(750 let města Jeseník)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Sat 9/29/2017 - Mon 10/29/2017
Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017

(Osiřelé památky)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sat 10/6/2017 - Tue 10/30/2017

(Výstava skupiny Clan)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Fri 10/27/2017 18:00

(Čára)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 10/28/2017 16:00

(Lampionový průvod)

Zlaté Hory

Sat 10/28/2017 17:00

(Thor: Ragnarok)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Tue 11/6/2017 - Sun 1/13/2018

(Mnoho tváří geologie, česká geologická služba v zahraničí)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Tue 11/14/2017 18:00

(Jakub Smolík s doprovodnou skupinou)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Sat 12/9/2017 8:00
Thu 12/13/2017

(Aneta Langerová - Na Radosti 2017)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Sat 5/5/2018 8:00

(Běh do vrchu)

Moravský Beroun

Sat 5/26/2018 7:30

(Hec kolo I.)

Moravský Beroun

Thu 7/4/2018

(Běh pod Slunečnou)

Moravský Beroun

Sat 9/1/2018 4:00 - 18:00
Sun 9/29/2019 7:30

(Hec kolo II.)

Moravský Beroun


Events

(Šťasný život v secesi)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Tue 9/4/2017 - Sun 10/28/2017

(Sopky v geologické historii Moravy a Slezska)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Thu 9/6/2017 - Sun 11/4/2017

(750 let města Jeseník)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Tue 9/11/2017 - Sun 11/18/2017

(Z tvorby učitelů, bývalých studentů a přátel výtvarného oboru)

Torture room (Jeseník)

Sat 9/29/2017 - Mon 10/29/2017

(Osiřelé památky)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017


Tip for a trip

Karlova Studánka - manmade waterfall

Karlova Studánka - manmade waterfall

Manmade waterfall above the car park in Karlove Studánce, supplied by water from the dug out supply ditch...