start: end:
Tue 1/22/2018 - Sun 3/10/2018

(Mezi dvěma světy)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Sat 2/2/2018 - Wed 2/27/2018
Wed 2/6/2018 - Sun 3/3/2018

(Knihovna očima dětí)

Torture room (Jeseník)

Thu 2/14/2018 - Sun 4/7/2018

(Masopust)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Tue 2/20/2018 17:45

(Příběhy obnovy pramenů)

Priessnitz (Jeseník)

Tue 2/20/2018 18:00

(Musica dolce vita - klenoty české hudby)

Sněžník Cinema (Staré Město)

Fri 2/22/2018 - Sun 2/24/2018

(Šokáček 2018)

Cultural House (Staré Město)

Fri 2/23/2018 16:30
Fri 2/23/2018 17:30

(Himálaj)

Johann Schroth Museum (Lipová-lázně)

Sat 2/24/2018 10:00
Sat 2/24/2018 14:00

(Pračlověk)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 2/24/2018 18:30
Sat 2/24/2018 19:00

(Maškarní ples)

Cultural centre (Loučná nad Desnou)

Tue 2/27/2018 18:00 - 20:00

(Klasika Viva - Anna Paulová, Lukáš Klánský)

Priessnitz's tomb - chaple with mausoleum (Jeseník)

Sat 3/2/2018

(19. učitelský bál)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/3/2018 9:00 - 21:00

(O Gillovu běžku)

(Zlaté Hory)

Sat 3/3/2018 18:00

(Švýcarsko, Itálie, Rakousko)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/3/2018 18:00

(Jiří Schmitzer)

Blue-s Club (Jeseník)

Sun 3/4/2018 18:00

(Inteligentní lidé)

Priessnitz (Jeseník)

Fri 3/16/2018 16:30

(Thajská trilogie)

(Jeseník)

Sun 3/18/2018 18:00

(Duch lorda Cantervilla)

Priessnitz (Jeseník)

Sun 3/18/2018 18:00

(Barvy v hudbě s Con amore)

Priessnitz (Jeseník)

Mon 3/19/2018 18:00

(Komorní koncert)

Priessnitz (Jeseník)

Wed 3/21/2018 15:00 - 16:00

(Aqua walking)

Priessnitz (Jeseník)

Thu 3/8/2018 15:45
Thu 3/22/2018 15:45
Thu 3/22/2018 15:45
Sat 3/24/2018 13:30

(Jarní koncert)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/24/2018 19:00
Mon 3/26/2018 17:00 - 19:00

(Klasika Viva - Matyáš Novák)

Priessnitz's tomb - chaple with mausoleum (Jeseník)

Thu 3/29/2018 17:00

(Skupina Brejle)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/31/2018 13:00

(Cimbálová muzika Rováš)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/31/2018 17:30 - 23:00

(Beseda u cimbála)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 3/31/2018 18:30 - 20:00

(Fleret a Zuzana Šuláková)

Skiland resort (Ostružná)

Sun 4/1/2018 12:00

(Velikonoční mše svatá)

Priessnitz (Jeseník)

Sun 4/1/2018 17:30

(Velikonoční veselice)

Priessnitz (Jeseník)

Tue 4/17/2018 17:00

(Marek Vašut: Káťa a krokodýl)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Mon 4/23/2018 15:00

(Kurt Knispel)

(Česká Ves)

Sat 5/5/2018 8:00

(Běh do vrchu)

Moravský Beroun

Sat 5/26/2018 7:30

(Hec kolo I.)

Moravský Beroun

Thu 7/4/2018

(Běh pod Slunečnou)

Moravský Beroun

Sat 9/1/2018 4:00 - 18:00
Sun 9/29/2019 7:30

(Hec kolo II.)

Moravský Beroun


Events

(Mezi dvěma světy)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Tue 1/22/2018 - Sun 3/10/2018

(Výstava Miroslava Šnajdra ml. Malby, kresby, bestie)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sat 2/2/2018 - Wed 2/27/2018

(Knihovna očima dětí)

Torture room (Jeseník)

Wed 2/6/2018 - Sun 3/3/2018

(Masopust)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Thu 2/14/2018 - Sun 4/7/2018

(Příběhy obnovy pramenů)

Priessnitz (Jeseník)

Tue 2/20/2018 17:45


Tip for a trip

Dubová - chateau

Dubová - chateau

Jan Julius Frobel, the owner of the Viksteinsky estate at the time, had the Baroque chateau built on...